Rotterdam, 20 februari 2008 "Coolblue, één van de snelst groeiende internetbedrijven van Nederland, lanceert vandaag Shavershop.nl. De nieuwe webwinkel moet mannen helpen om de juiste shaver te kiezen. Aanleiding voor Coolblue om Shavershop.nl te lanceren is het onoverzichtelijke online aanbod van shavers.
Pieter Zwart, oprichter en directeur van Coolblue, heeft hoge verwachtingen van Shavershop.nl: "Momenteel wordt er in Nederland per jaar ongeveer € 50 miljoen besteedt aan shavers, terwijl er online weinig worden aangeschaft." Ook zijn veranderingen in gebruik een aanleiding voor Coolblue om in deze markt te stappen: "Shavers zijn onderdeel geworden van onze lifestyle. Daarom is deze markt erg interessant voor ons geworden," aldus Zwart.
Shavershop.nl biedt een compleet assortiment scheerapparaten van Philips en Braun zoals de modellen uit de Braun Cruzer en luxe Philips Arcitec lijn. Ook vindt de klant bij Shavershop.nl baardtrimmers, tondeuses, scheerkoppen en andere accessoires.
Net als de tweeëntwintig bestaande Coolblue-webshops geldt dat bestellingen die voor 21.00 uur besteld zijn, de volgende werkdag gratis worden afgeleverd. Bovendien kunnen klanten terecht bij de gespecialiseerde helpdesk en een servicepunt in Rotterdam.