The website is in Dutch. Would you rather see it in English?


TP-Link Gigabit Ethernet Media Converter MC220L

29,99
Bekijk het Tweedekans-product van 25,-
Tijdelijk uitverkocht
  • Weet als eerste wanneer dit product op voorraad is

Productinformatie

Korte specificaties

Mobiele dataconnectie
Geen
Compatibel met besturingssysteem
Linux, Windows, macOS
SD-kaartslot
Ja

Plus- en minpunten

Volgens onze Dongle voor internettoegangspecialist
  • Je gebruikt deze media converter zowel met multimode als single mode glasvezelverbindingen.
  • Je gebruikt een glasvezelkabel van maximaal 10 kilometer lang, zodat je ook twee gebouwen op grotere afstand verbindt.
  • Deze media converter is niet geschikt om te gebruiken in combinatie met een glasvezelverbinding voor thuis.
Productspecialist Dongles voor internettoegang

Omschrijving

Met de TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter zet je een glasvezelverbinding om naar een reguliere netwerkverbinding. Je laat zo bijvoorbeeld een zakelijke internetverbinding direct binnenkomen op je eigen apparatuur. Daarnaast gebruik je de media converter om een glasvezel switch te gebruiken in combinatie met een reguliere netwerkswitch. De converter is geschikt voor 1000Base-SX/LX/LH glasvezelverbindingen. Het maximale bereik is 550 meter in multimode en 10 kilometer in single mode.

Met de TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter zet je een glasvezelverbinding om naar een reguliere netwerkverbinding. Je laat zo bijvoorbeeld een zakelijke internetverbinding direct binnenkomen op je eigen apparatuur. Daarnaast gebruik je de media converter om een glasvezel switch te gebruiken in combinatie met een reguliere netwerkswitch. De converter is geschikt voor 1000Base-SX/LX/LH glasvezelverbindingen. Het maximale bereik is 550 meter in multimode en 10 kilometer in single mode.


Standaard meegeleverd

Standaard meegeleverd


Tips voor het gebruik van dit product

Lees onze tips en ga snel en gemakkelijk aan de slag met je product.

Tips voor het gebruik van dit product

Lees onze tips en ontdek alles over hoe je je product installeert en op de beste manier gebruikt.

Korte specificaties

Mobiele dataconnectie
Geen
Compatibel met besturingssysteem
Linux, Windows, macOS
SD-kaartslot
Ja

Aanbevolen combinatie



Reviews

Meest behulpzame reviews

  • 4 / 5 sterren
    8,0/10
    Doet wat het moet doen.

    Rob Bijl | 19 april 2021

    • Plug and play bij vervangen t-mobile glas router i.c.m Pfsense fw
    • Geen

    Doet wat het moet doen.

    Rob Bijl | 19 april 2021
  • 5 / 5 sterren
    10/10
    Zou vermeld moeten worden bij de aankoop van een router.

    Ellen Janssen | 16 november 2020

    Dit is een must have, wanneer je besluit om de router van je provider (glasvezel) te vervangen voor een eigen router.

    Ellen Janssen | 16 november 2020
  • 4.5 / 5 sterren
    9,0/10
    Prima en makkelijk te installeren

    Richard Kalmeijer | 9 juni 2020

    Hij doet het. verder valt er weinig over te zeggen. Ik heb geen vergelijkende tests gedaan. het is in ieder geal Plug and Play

    Richard Kalmeijer | 9 juni 2020

Specificaties

Product

Artikelnummer
832973
Fabrikantcode
MC220L
Merk
TP-Link
Garantie
3 jaar
Afhandeling van je defect
Via Coolblue
Oude apparaat gratis retour
Ja

Fysieke eigenschappen

Diepte
7,3 cm
Hoogte
2,7 cm
Breedte
9,45 cm
Gewicht
0,22 g
Kleur
Zwart
Materiaal
Metaal

Eigenschappen

SIM-kaartslot
Nee
Mobiele dataconnectie
Geen
Compatibel met besturingssysteem
Linux, Windows, macOS
SD-kaartslot
Ja

Gerelateerde producten

Gerelateerde producten

Dit wordt 'm

TP-Link Gigabit Ethernet Media Converter MC220L
TP-Link Gigabit Ethernet Media Converter MC220L
29,99
Tijdelijk uitverkocht