Panasonic TX-49JXW944
Panasonic TX-49JXW944 is nooit meer leverbaar
Nooit meer leverbaar
Bekijk hiernaast alternatieven
Productinformatieblad
opent in nieuw tabblad
Niet meer leverbaar
Verzeker je televisie
  • Coolblue regelt alles, van afsluiten tot reparatie
  • Voor bijna alle ongelukken (zoals een val tijdens het verhuizen)
  • Meer dekking bij schade dan je standaard garantie
  • Geen eigen risico
Hoe verzeker ik mijn televisie?
  • 3 jaar Zekerheidspakket
    112,-
    eenmalig
  • 5 jaar Zekerheidspakket
    210,-
    eenmalig
Lees meer over verzekeringen
Panasonic TX-49JXW944
Specificaties
Product
Product
Artikelnummer
886551
Fabrikantcode
TX-49JXW944
Merk
Panasonic
Afhandeling van je defect
Bij jou thuis
Oude apparaat gratis retour
Belangrijkste eigenschappen
Belangrijkste eigenschappen
Beeldkwaliteit
Goed
Schermtype
LED-LCD
Schermdiagonaal
49 inch
Scherpte
4K (UHD)
Verversingssnelheid
100 Hz
Kleurdiepte
17 miljoen kleuren (8 bit)
Aanbevolen televisie gebruik
Optimaal gamen, Optimaal sport kijken, Series en films streamen, Standaard zenders kijken
Beeldscherm uitgebreid
Beeldscherm uitgebreid
Kijkhoek kwaliteit
Goed
Pixelstructuur
RGB
Local dimming
Type local dimming
Edge lit
HDR ondersteuning
Type HDR
Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG
Input lag
10 ms
Smart tv
Smart tv
Type smart platform
Uitgebreid
Smart platform
Firefox
Gegarandeerde ondersteuning met updates
Onbekend
Niet ondersteunde populaire apps
NLZIET, Spotify, Viaplay, Ziggo GO
Wifi ingebouwd
Bluetooth
DLNA
AirPlay
Chromecast ingebouwd
Mediaspeler
Audio
Audio
Ingebouwde soundbar
Aantal speakers
2
Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS)
20 W
Subwoofer
Dolby Atmos ondersteuning
Speciale eigenschappen
Speciale eigenschappen
Slaaptimer
Lichtsensor
Als beste getest
Draaibare voet
Bediening
Bediening
Bediening via app
Bediening via Android app
Bediening via Apple app
Spraakbesturing
Eigenschappen voor gebruik CI+ module
CI/CI+ aansluiting
Digitale tuner
Digitaal videosignaal
Digitenne (DVB-T), Digitenne (DVB-T2), Kabel (DVB-C), Satelliet (DVB-S), Satelliet (DVB-S2)
DVB-T Twin tuner
DVB-S Twin tuner
Aansluitingen
Aansluitingen
Antenne-aansluiting
Versie female HDMI Type A poort
2.1
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort
4
HDMI eARC
Digitaal optische aansluiting
Hoofdtelefoon aansluiting
Usb-aansluiting
Component-aansluiting
Composite aansluiting
Netwerkaansluiting
RCA aansluiting
VGA-aansluiting
Tv ophangen
Tv ophangen
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard
200 mm x 200 mm