LG 75QNED80T6A (2024)
LG 75QNED80T6A (2024) is nooit meer leverbaar
Nooit meer leverbaar
Bekijk hiernaast alternatieven
Bekijk vloeiendere en levendigere beelden
LG 65QNED85T6C (2024)
LG QNED85
Beter model
Dankzij de hogere verversingssnelheid van 100 hertz bekijk je vloeiende en levendige beelden.
Productinformatieblad
opent in nieuw tabblad
Niet meer leverbaar
Verzeker je televisie
  • Coolblue regelt alles, van afsluiten tot reparatie
  • Voor bijna alle ongelukken (zoals een val tijdens het verhuizen)
  • Meer dekking bij schade dan je standaard garantie
  • Geen eigen risico
Hoe verzeker ik mijn televisie?
  • 3 jaar Zekerheidspakket
    74,-
    eenmalig
  • 5 jaar Zekerheidspakket
    141,-
    eenmalig
Lees meer over verzekeringen
LG 75QNED80T6A (2024)
Specificaties
Product
Product
Artikelnummer
948168
Fabrikantcode
75QNED80T6A.AEU
Merk
LG
Afhandeling van je defect
Bij jou thuis
Oude apparaat gratis retour
Belangrijkste eigenschappen
Belangrijkste eigenschappen
Beeldkwaliteit
Goed
Schermtype
QLED
Schermdiagonaal
75 inch
Scherpte
4K (UHD)
Verversingssnelheid
50 Hz
Kleurdiepte
17 miljoen kleuren (8 bit)
Beeldscherm uitgebreid
Beeldscherm uitgebreid
Kijkhoek kwaliteit
Goed
Pixelstructuur
RGB
Local dimming
Type local dimming
Edge lit
HDR ondersteuning
Type HDR
HDR10, HLG
QLED
LG QNED
LG NanoCell
Smart tv
Smart tv
Type smart platform
Uitgebreid
Smart platform
WebOS
Wifi ingebouwd
Bluetooth
DLNA
AirPlay
Versie AirPlay
AirPlay 2
Chromecast ingebouwd
Mediaspeler
Audio
Audio
Geluidskwaliteit volgens Coolblue
Standaard
Ingebouwde soundbar
Aantal speakers
2
Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS)
20 W
Subwoofer
Dolby Atmos ondersteuning
Speciale eigenschappen
Speciale eigenschappen
Slaaptimer
Lichtsensor
Draaibare voet
Bediening
Bediening
Bediening via app
Bediening via Android app
Bediening via Apple app
LG Magic Remote
Spraakbesturing
Eigenschappen voor gebruik CI+ module
CI/CI+ aansluiting
Digitale tuner
Digitaal videosignaal
Digitenne (DVB-T), Digitenne (DVB-T2), Kabel (DVB-C), Satelliet (DVB-S), Satelliet (DVB-S2)
DVB-T Twin tuner
DVB-S Twin tuner
Aansluitingen
Aansluitingen
Antenne-aansluiting
Versie female HDMI Type A poort
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort
2
HDMI eARC
Digitaal optische aansluiting
Hoofdtelefoon aansluiting
Usb-aansluiting
Component-aansluiting
Composite aansluiting
Netwerkaansluiting
RCA aansluiting
VGA-aansluiting
Tv ophangen
Tv ophangen
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard
400 mm x 300 mm