Samsung LS27E330H
Samsung LS27E330H is nooit meer leverbaar
Nooit meer leverbaar
Bekijk hiernaast alternatieven
179,-
Niet meer leverbaar
Verzeker je monitor
  • Coolblue regelt alles, van afsluiten tot reparatie
  • Voor bijna alle ongelukken
  • Meer dekking bij schade dan je standaard garantie
  • Geen eigen risico
Hoe verzeker ik mijn monitor?
  • 3 jaar Zekerheidspakket
    17,99
    eenmalig
  • 5 jaar Zekerheidspakket
    30,99
    eenmalig
Lees meer over verzekeringen
Samsung LS27E330H
Specificaties
Product
Product
Artikelnummer
Fabrikantcode
LS27E330HZX/EN
Merk
Samsung
Afhandeling van je defect
Carry-in-garantie
Oude apparaat gratis retour
Beeldscherm
Beeldscherm
Schermdiagonaal
27 inch
Aanbevolen beeldresolutie
1920 x 1080
Scherpte
Full HD (1080p)
Merkspecifieke beeldtechniek
Samsung QLED
Beeldverhouding
Standaard (16:9)
Verversingssnelheid
60 Hz
Reactietijd
1 ms
Paneeltype
TN paneel
Helderheid
300 cd/m2
Local dimming
HDR ondersteuning
Contrastverhouding
Touchscreen
Reflectie scherm
Anti reflecterend
Bluelight filter
Trillingsvrije technologie
Kleurruimte
sRGB
Kleurdiepte
17 miljoen kleuren (8 bit)
Adaptive Sync
Resolutie breedte
1920 pixels
Resolutie hoogte
1080 pixels
Type anti-reflectie
Anti glare
Kijkhoek horizontaal
170 °
Fysieke eigenschappen
Fysieke eigenschappen
Hoogte
46,31 cm
Breedte
64,33 cm
Diepte
Gewicht
4,9 kg
Kleur
Zwart
Inclusief standaard
Materiaal
Kunststof
Kabelmanagement
Uitstraling
Neutraal
Curved
Aansluitingen en verbindingen
Aansluitingen en verbindingen
Aantal HDMI poorten
1
Aantal female standaard VGA poort
1
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd
HDMI-kabel
Verstelbaarheid
Verstelbaarheid
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Draaibare voet
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard
75 mm x 75 mm
Energieverbruik
Energieverbruik
Energieverbruik standby
0,5 W
Energieverbruik actief
32 W