LG 43UJ630V
LG 43UJ630V is nooit meer leverbaar
Nooit meer leverbaar
Bekijk hiernaast alternatieven
599,-
Niet meer leverbaar
Verzeker je televisie
  • Coolblue regelt alles, van afsluiten tot reparatie
  • Voor bijna alle ongelukken (zoals een val tijdens het verhuizen)
  • Meer dekking bij schade dan je standaard garantie
  • Geen eigen risico
Hoe verzeker ik mijn televisie?
  • 3 jaar Zekerheidspakket
    34,99
    eenmalig
  • 5 jaar Zekerheidspakket
    65,-
    eenmalig
Lees meer over verzekeringen
LG 43UJ630V
Specificaties
Product
Product
Artikelnummer
787241
Fabrikantcode
43UJ630V.AEU
Merk
LG
Afhandeling van je defect
On-site service
Oude apparaat gratis retour
Belangrijkste eigenschappen
Belangrijkste eigenschappen
Schermtype
LED-LCD
Schermdiagonaal
43 inch
Scherpte
4K (UHD)
Verversingssnelheid
50 Hz
Kleurdiepte
17 miljoen kleuren (8 bit)
Beeldscherm uitgebreid
Beeldscherm uitgebreid
Pixelstructuur
RGBW
Local dimming
HDR ondersteuning
Type HDR
HDR10, HLG
Input lag
13 ms
Smart tv
Smart tv
Smart platform
WebOS
Wifi ingebouwd
Bluetooth
DLNA
Mediaspeler
Audio
Audio
Aantal speakers
2
Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS)
20 W
Subwoofer
Speciale eigenschappen
Speciale eigenschappen
Slaaptimer
Lichtsensor
Als beste getest
Draaibare voet
Ambilight
Bediening
Bediening
Bediening via app
Bediening via Android app
Bediening via Apple app
Spraakbesturing
Eigenschappen voor gebruik CI+ module
CI/CI+ aansluiting
Digitale tuner
Digitaal videosignaal
Digitenne (DVB-T), Digitenne (DVB-T2), Kabel (DVB-C), Satelliet (DVB-S), Satelliet (DVB-S2)
DVB-T Twin tuner
DVB-S Twin tuner
Aansluitingen
Aansluitingen
Antenne-aansluiting
Versie female HDMI Type A poort
2.0
Digitaal optische aansluiting
Hoofdtelefoon aansluiting
Usb-aansluiting
Component-aansluiting
Composite aansluiting
Netwerkaansluiting
RCA aansluiting
VGA-aansluiting
Tv ophangen
Tv ophangen
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard
200 mm x 200 mm