The website is in Dutch. Would you rather see it in English?


TP-Link Gigabit Ethernet Media Converter MC220L

29,-
Morgen in huis

Direct ophalen in een Coolblue-winkel



Direct ophalen in een Coolblue-winkel



Gerelateerde producten


Alternatieven

Huidig product
TP-Link Gigabit Ethernet Media Converter MC220L

TP-Link Gigabit Ethernet Media Converter MC220L

Prijs 29,- 38,99
Mobiele dataconnectie Geen 3G
Compatibel met besturingssysteem Linux, Windows, macOS Windows, macOS
SD-kaartslot Ja Ja

Gerelateerde producten


Beknopte specificaties

Mobiele dataconnectie
Geen
Compatibel met besturingssysteem
Linux, Windows, macOS
SD-kaartslot
Ja

Plus- en minpunten

Volgens onze Dongle voor internettoegangspecialist
  • Pluspunt:
    Je gebruikt deze media converter zowel met multimode als single mode glasvezelverbindingen.
  • Pluspunt:
    Je gebruikt een glasvezelkabel van maximaal 10 kilometer lang, zodat je ook twee gebouwen op grotere afstand verbindt.
  • Minpunt:
    Deze media converter is niet geschikt om te gebruiken in combinatie met een glasvezelverbinding voor thuis.
Productspecialist dongles voor internettoegang

Met de TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter zet je een glasvezelverbinding om naar een reguliere netwerkverbinding. Je laat zo bijvoorbeeld een zakelijke internetverbinding direct binnenkomen op je eigen apparatuur. Daarnaast gebruik je de media converter om een glasvezel switch te gebruiken in combinatie met een reguliere netwerkswitch. De converter is geschikt voor Deze module is geschikt voor 1000Base-SX/LX/LH glasvezelverbindingen. Het maximale bereik is 550 meter in multimode en 10 kilometer in single mode.


Standaard meegeleverd


Maak je aankoop compleet


Specificaties

Product

Artikelnummer
832973
Fabrikantcode
MC220L
Merk
TP-Link
Garantie
3 jaar
Garantietype
Carry-in-garantie

Fysieke eigenschappen

Diepte
7,3 cm
Hoogte
2,7 cm
Breedte
9,45 cm
Gewicht
0,22 g
Kleur
Zwart
Materiaal
Metaal

Eigenschappen

SIM-kaartslot
Nee
Mobiele dataconnectie
Geen
Compatibel met besturingssysteem
Linux, Windows, macOS
SD-kaartslot
Ja


© 1999 - 2019 - Coolblue B.V.
Beoordeling door klanten: 9,4 / 10 - 14.894 beoordelingen