LG UltraGear OLED 39GX900A-B
Selecteer een optie
Kies je monitor
39 inch - WQXGA - 240Hz - OLED - Curved
Kies je monitor
Productinformatieblad
opent in nieuw tabblad
Voordelige Tweedekans
van
Op voorraad
Nog sneller op te halen
Verzeker je monitor
  • Coolblue regelt alles, van afsluiten tot reparatie
  • Voor bijna alle ongelukken
  • Meer dekking bij schade dan je standaard garantie
  • Geen eigen risico
Hoe verzeker ik mijn monitor?
  • 3 jaar Zekerheidspakket
    176,-
    eenmalig
  • 5 jaar Zekerheidspakket
    315,-
    eenmalig
Lees meer over verzekeringen
LG UltraGear OLED 39GX900A-B
Specificaties
Product
Product
Artikelnummer
969791
Fabrikantcode
39GX900A-B.AEU
Merk
LG
Afhandeling van je defect
Via Coolblue
Oude apparaat gratis retour
Beeldscherm
Beeldscherm
Schermdiagonaal
39 inch
Aanbevolen beeldresolutie
3440 x 1440
Scherpte
WQXGA
Beeldverhouding
Ultrawide (21:9)
Verversingssnelheid
240 Hz
Reactietijd
0,03 ms
Paneeltype
OLED
Helderheid
275 cd/m2
Local dimming
HDR ondersteuning
Contrastverhouding
Touchscreen
Type HDR
DisplayHDR 400 True Black, HDR10
Reflectie scherm
Anti reflecterend
Bluelight filter
Trillingsvrije technologie
Kleurruimte
DCI-P3
Kleurdiepte
1 miljard kleuren (10 bit)
Adaptive Sync
Type adaptive sync
Freesync Premium PRO, G-Sync Compatible
Resolutie breedte
3440 pixels
Resolutie hoogte
1440 pixels
Type anti-reflectie
Anti glare
Kijkhoek horizontaal
178 °
Fysieke eigenschappen
Fysieke eigenschappen
Hoogte
40,44 cm
Breedte
88,78 cm
Diepte
5,5 cm
Gewicht
11,45 kg
Kleur
Zwart
Inclusief standaard
Materiaal
Kunststof
Kabelmanagement
Uitstraling
Neutraal, Zakelijk
Curved
Scherm kromming
800 R
Aansluitingen en verbindingen
Aansluitingen en verbindingen
Aantal HDMI poorten
2
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort
2
Aantal usb-c poorten
1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort
Aantal female standaard usb-A poorten
Versie female standaard usb-A poort
3.0
Type usb-aansluiting
Standaard usb-A, Usb-C
Aantal usb-aansluitingen
3
Geschikt voor Daisy Chaining
Maximaal vermogen Usb-C dock
65 W
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-C kabel
Verstelbaarheid
Verstelbaarheid
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Draaibare voet
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard
100 mm x 100 mm
Energieverbruik
Energieverbruik
Energieklasse
F
Energieverbruik standby
0,5 W
Energieverbruik actief
38 W