ASUS ROG Swift PG32UCDP WOLED
Selecteer een optie
Kies je monitor
32 inch - 4K - 480Hz - OLED
Kies je monitor
Productinformatieblad
opent in nieuw tabblad
Voordelige Tweedekans
van
Morgen bezorgd
Verzeker je monitor
  • Coolblue regelt alles, van afsluiten tot reparatie
  • Voor bijna alle ongelukken
  • Meer dekking bij schade dan je standaard garantie
  • Geen eigen risico
Hoe verzeker ik mijn monitor?
  • 3 jaar Zekerheidspakket
    185,-
    eenmalig
  • 5 jaar Zekerheidspakket
    325,-
    eenmalig
Lees meer over verzekeringen
ASUS ROG Swift PG32UCDP WOLED
Specificaties
Product
Product
Artikelnummer
963096
Fabrikantcode
90LM0A50-B01370
Merk
ASUS
Afhandeling van je defect
Via Coolblue
Oude apparaat gratis retour
Beeldscherm
Beeldscherm
Schermdiagonaal
31,5 inch
Aanbevolen beeldresolutie
3840 x 2160
Scherpte
4K (UHD)
Beeldverhouding
Standaard (16:9)
Verversingssnelheid
480 Hz
Reactietijd
0,03 ms
Paneeltype
OLED
Helderheid
450 cd/m2
Local dimming
HDR ondersteuning
Contrastverhouding
Touchscreen
Type HDR
DisplayHDR 400 True Black, HDR10
Reflectie scherm
Anti reflecterend
Bluelight filter
Trillingsvrije technologie
Kleurruimte
DCI-P3
Kleurdiepte
1 miljard kleuren (10 bit)
Adaptive Sync
Type adaptive sync
FreeSync, Freesync Premium, Freesync Premium PRO, G-Sync Compatible
Resolutie breedte
3840 pixels
Resolutie hoogte
2160 pixels
Type anti-reflectie
Anti glare
Kijkhoek horizontaal
178 °
Fysieke eigenschappen
Fysieke eigenschappen
Gewicht
7,3 kg
Kleur
Zwart
Inclusief standaard
Materiaal
Kunststof, Metaal
Kabelmanagement
Uitstraling
Gaming
Curved
Aansluitingen en verbindingen
Aansluitingen en verbindingen
Aantal HDMI poorten
2
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort
2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen
1
Type hoofdtelefoon aansluiting
3.5 mm (TRS)
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort
Aantal female standaard usb-A poorten
3
Versie female standaard usb-A poort
3.2
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten
Type usb-aansluiting
Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form)
Aantal usb-aansluitingen
4
Geschikt voor Daisy Chaining
Soort meegeleverde usb kabel
Usb C naar usb C
Usb-C dock
Maximaal vermogen Usb-C dock
90 W
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-C kabel
Verstelbaarheid
Verstelbaarheid
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Draaibare voet
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard
100 mm x 100 mm
Energieverbruik
Energieverbruik
Energieklasse
G
Energieverbruik standby
0,5 W
Energieverbruik actief
39,2 W