Welkom in jouw -omgeving! Hier kan je alles uit je assortiment bestellen met je persoonlijke budget.

Je kan altijd terug naar de normale Coolblue website door hier te klikken.

Je openstaande budget (incl. BTW) is hier altijd zichtbaar, zodat je precies weet hoeveel je kan uitgeven.

Coolblue home
Toon 5 producten

Sorteren

Categorie
Type modem

Fritz!

Vervang het modem van je provider
Stabiele wifi in je hele woning met FRITZ!Mesh
Overzicht op je hele netwerk via de FRITZ!App

Fritz!

Vervang het modem van je provider
Stabiele wifi in je hele woning met FRITZ!Mesh
Overzicht op je hele netwerk via de FRITZ!App
  • 5 resultaten
FRITZ!Repeater 6000 FRITZ!
Coolblue's keuze
Onze keuze voor het opzetten van een mesh netwerk met je FRITZ!Box | Wifi-snelheid: 1200 + 2400 + 2400 Mbps | Simultaneous tri-band repeater | Wireless AC
219,-
Morgen bezorgd
FRITZ!Repeater 1610 Outdoor FRITZ!
0 reviews
600 + 2.400 Mbps | Dual-band wifi | Wifi 6
134,-
Morgen bezorgd
FRITZ!Box 6860 5G Edition International FRITZ!
0 reviews
Wifi 6 router | Dual band | 600 + 2.400 Mbps
456,-
Morgen bezorgd
FRITZ!Mesh Set 4200 Edition International 3-pack FRITZ!
Glasvezel
353,-
Morgen bezorgd
FRITZ!Mesh Set 4200 Edition International 2-pack FRITZ!
Persoonlijke chat Dialogisch.
Je chat nu met Coolblue klantenservice
Deze chat is gesloten
foo
Oeps Bestandsgrootte is groter dan 5mb. Upload een kleiner bestand.