Samsung Odyssey G8 G81SF LS27FG812SUXEN QD-OLED
Selecteer een optie
Kies je monitor
27 inch - 4K - 240Hz - OLED
Kies je monitor
Productinformatieblad
opent in nieuw tabblad
978,-
Voordelige Tweedekans
van
771,-
Morgen bezorgd
Uitgelicht
Verzeker je monitor
  • Coolblue regelt alles, van afsluiten tot reparatie
  • Voor bijna alle ongelukken
  • Meer dekking bij schade dan je standaard garantie
  • Geen eigen risico
Hoe verzeker ik mijn monitor?
  • 3 jaar Zekerheidspakket
    94,-
    eenmalig
  • 5 jaar Zekerheidspakket
    168,-
    eenmalig
Lees meer over verzekeringen
Specificaties
Product
Product
Artikelnummer
963660
Fabrikantcode
LS27FG812SUXEN
Merk
Samsung
Afhandeling van je defect
Via Coolblue
Oude apparaat gratis retour
Beeldscherm
Beeldscherm
Schermdiagonaal
27 inch
Aanbevolen beeldresolutie
3840 x 2160
Scherpte
4K (UHD)
Beeldverhouding
Standaard (16:9)
Verversingssnelheid
240 Hz
Reactietijd
0,03 ms
Paneeltype
OLED
Helderheid
250 cd/m2
Local dimming
HDR ondersteuning
Contrastverhouding
Touchscreen
Type HDR
DisplayHDR 400 True Black, HDR10+
Reflectie scherm
Anti reflecterend
Bluelight filter
Trillingsvrije technologie
Kleurruimte
DCI-P3
Kleurdiepte
1 miljard kleuren (10 bit)
Adaptive Sync
Type adaptive sync
Freesync Premium PRO
Resolutie breedte
3840 pixels
Resolutie hoogte
2160 pixels
Type anti-reflectie
Anti glare
Kijkhoek horizontaal
178 °
Fysieke eigenschappen
Fysieke eigenschappen
Gewicht
6,9 kg
Kleur
Zilver
Inclusief standaard
Materiaal
Kunststof
Kabelmanagement
Uitstraling
Gaming
Curved
Aansluitingen en verbindingen
Aansluitingen en verbindingen
Aantal HDMI poorten
2
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort
2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen
1
Type hoofdtelefoon aansluiting
3.5 mm (TRS)
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort
Aantal female standaard usb-A poorten
Versie female standaard usb-A poort
3.0
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten
Type usb-aansluiting
Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form)
Aantal usb-aansluitingen
3
Geschikt voor Daisy Chaining
Soort meegeleverde usb kabel
Usb A naar usb B
Usb-C dock
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-kabel
Verstelbaarheid
Verstelbaarheid
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Draaibare voet
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard
100 mm x 100 mm
Energieverbruik
Energieverbruik
Energieklasse
G
Energieverbruik standby
0,5 W
Energieverbruik actief
45 W