Samsung Odyssey G5 G50SF LS27FG502SUXEN QD-OLED
  • Toon alle accessoires
  • Bekijk alle
    Samsung monitoren
Selecteer een optie
Kies je monitor
27 inch - Quad hd - 180Hz - OLED
Kies je monitor
Productinformatieblad
opent in nieuw tabblad
489,-
Morgen bezorgd
Nog sneller op te halen
Uitgelicht
Verzeker je monitor
  • Coolblue regelt alles, van afsluiten tot reparatie
  • Voor bijna alle ongelukken
  • Meer dekking bij schade dan je standaard garantie
  • Geen eigen risico
Hoe verzeker ik mijn monitor?
  • 3 jaar Zekerheidspakket
    46,99
    eenmalig
  • 5 jaar Zekerheidspakket
    84,-
    eenmalig
Lees meer over verzekeringen
Specificaties
Product
Product
Artikelnummer
971940
Fabrikantcode
LS27FG502SUXEN
Merk
Samsung
Afhandeling van je defect
Via Coolblue
Oude apparaat gratis retour
Beeldscherm
Beeldscherm
Schermdiagonaal
27 inch
Aanbevolen beeldresolutie
2560 x 1440
Scherpte
Quad HD (1440p)
Beeldverhouding
Standaard (16:9)
Verversingssnelheid
180 Hz
Reactietijd
0,03 ms
Paneeltype
OLED
Helderheid
200 cd/m2
Local dimming
HDR ondersteuning
Contrastverhouding
Touchscreen
Type HDR
HDR10
Reflectie scherm
Anti reflecterend
Bluelight filter
Trillingsvrije technologie
Kleurdiepte
1 miljard kleuren (10 bit)
Adaptive Sync
Type adaptive sync
FreeSync
Resolutie breedte
2560 pixels
Resolutie hoogte
1440 pixels
Type anti-reflectie
Anti glare
Kijkhoek horizontaal
178 °
Fysieke eigenschappen
Fysieke eigenschappen
Hoogte
46,3 cm
Breedte
60,9 cm
Diepte
23,4 cm
Gewicht
3,3 kg
Kleur
Zwart
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Uitstraling
Gaming
Curved
Aansluitingen en verbindingen
Aansluitingen en verbindingen
Aantal HDMI poorten
1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort
1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen
Type hoofdtelefoon aansluiting
3.5 mm (TRS)
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort
Aantal Female RJ-45 poort
Geschikt voor Daisy Chaining
Usb-C dock
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel, HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd
USB-C kabel
Verstelbaarheid
Verstelbaarheid
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Draaibare voet
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard
100 mm x 100 mm
Energieverbruik
Energieverbruik
Energieklasse
G
Energieverbruik standby
0,5 W
Energieverbruik actief
28 W