AOC Q27G4SDR QD-OLED
Selecteer een optie
Kies je monitor
27 inch - Quad hd+ - 360Hz - OLED
Kies je monitor
Productinformatieblad
opent in nieuw tabblad
479,-
Voordelige Tweedekans
van
432,-
Op voorraad
Uitgelicht
Verzeker je monitor
  • Coolblue regelt alles, van afsluiten tot reparatie
  • Voor bijna alle ongelukken
  • Meer dekking bij schade dan je standaard garantie
  • Geen eigen risico
Hoe verzeker ik mijn monitor?
  • 3 jaar Zekerheidspakket
    54,-
    eenmalig
  • 5 jaar Zekerheidspakket
    97,-
    eenmalig
Lees meer over verzekeringen
AOC Q27G4SDR QD-OLED
Specificaties
Product
Product
Artikelnummer
973155
Fabrikantcode
Q27G4SDR
Merk
AOC
Afhandeling van je defect
Via Coolblue
Oude apparaat gratis retour
Beeldscherm
Beeldscherm
Schermdiagonaal
27 inch
Aanbevolen beeldresolutie
2560 x 1440
Scherpte
QHD+
Beeldverhouding
Standaard (16:10)
Verversingssnelheid
360 Hz
Reactietijd
0,03 ms
Paneeltype
OLED
Helderheid
1000 cd/m2
Local dimming
HDR ondersteuning
Contrastverhouding
1000
Touchscreen
Type HDR
HDR10
Reflectie scherm
Anti reflecterend
Bluelight filter
Trillingsvrije technologie
Kleurruimte
Adobe RGB, DCI-P3, sRGB
Percentage kleurdekking Adobe RGB
98 %
Percentage kleurdekking sRGB
99,1 %
Kleurdiepte
1 miljard kleuren (10 bit)
Adaptive Sync
Type adaptive sync
G-Sync Compatible
Resolutie breedte
2560 pixels
Resolutie hoogte
1440 pixels
Type anti-reflectie
Anti glare
Kijkhoek horizontaal
178 °
Fysieke eigenschappen
Fysieke eigenschappen
Hoogte
35,77 cm
Breedte
60,93 cm
Diepte
5,82 cm
Gewicht
6,87 kg
Kleur
Zwart
Inclusief standaard
Materiaal
Kunststof, Metaal
Kabelmanagement
Uitstraling
Gaming
Curved
Aansluitingen en verbindingen
Aansluitingen en verbindingen
Aantal HDMI poorten
2
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort
2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen
1
Type hoofdtelefoon aansluiting
3.5 mm (TRRS)
Versie female micro usb-B (3.0 form) poort
Aantal female micro usb-B (3.0 form) poortenen
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort
Aantal female standaard usb-A poorten
1
Versie female standaard usb-A poort
3.0
Aantal Female RJ-45 poort
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort
Type usb-aansluiting
Micro usb-B (3.0 form), Standaard usb-A
Aantal usb-aansluitingen
Geschikt voor Daisy Chaining
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-kabel
Verstelbaarheid
Verstelbaarheid
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Draaibare voet
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard
100 mm x 100 mm
Energieverbruik
Energieverbruik
Energieklasse
F
Energieverbruik standby
0,5 W
Energieverbruik actief
72 W